Skip to main content
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Piknik „Europa zmienia metropolię warszawską”Autor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Stowarzyszenie „Park Kulturowy Transatlantycka Radiotelegraficzna Centrala Nadawcza” zaprezentowała historię babickiej radiostacji (więcej…)

Napisali o nas w portalu „Piasecznonews”Autor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Na portalu powiatu piaseczyńskiego „Piasecznonews” ukazał się artykuł o naszych działaniach związanych z aktywacją stacji (więcej…)

Film z aktywacji stacji 3Z5PKWAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Nareszcie! Film, będący dokumentacją naszych działań podczas aktywacji stacji stacji okolicznościowej 3Z5PKW jest już gotowy. (więcej…)

Aktywacja stacji okolicznościowej 3Z5PKWAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

20 sierpnia 2017 zainicjowaliśmy pracę stacji okolicznościowej 3ZP5KW, pracując w eterze podczas jazdy pociągu kolejki wąskotorowej (więcej…)

Stacja okolicznościowa 3Z5PKWAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Koleżanki i Koledzy, YL i OM, Panie i Panowie!

Klub SP5KAB wspólnie z Piaseczyńsko-Grójeckim Towarzystwem Kolei Wąskotorowej (więcej…)

Nowy dział na stronieAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Uruchamiamy na naszej stronie internetowej nowy dział – nazwaliśmy go „Na warsztacie”. Będziemy w nim prezentować ciekawe (więcej…)

Burze, i jeszcze raz burzeAutor wpisu: Mariusz SQ5B

 

Ponieważ mamy sezon burzowy warto sprawdzić nasze anteny , a przede wszystkim odciągi . Poniżej krótki film jak (więcej…)

Combat Alert 2017Autor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Na początku roku Klub SP5KAB został zaproszony przez grupę przyjaciół Killhouse do wzięcia udziału w manewrach militarnych (więcej…)

Wizyta u Maćka SP5FFAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Prezentujemy materiał filmowy zarejestrowany w domu Maćka SP5FF. Nasz kolega wielokrotnie demonstrował podczas czwartkowych (więcej…)

Współpraca z Obiektem AlfaAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Jest nam niezmiernie miło że możemy uczestniczyć z załogą naszego klubu SP5KAB w wydarzeniach kulturalnych oraz promowaniu (więcej…)

Przerwa w pracy klubowego przemiennikaAutor wpisu: Krzysztof SQ5WN

Uwaga! W związku z pracami konserwacyjnymi, w dniach od 1 do 13 lipca włącznie, przemiennik klubowy (SR5KAB) będzie nieczynny.

Zwiedzanie JRG 6Autor wpisu: Mariusz SQ5B

W niedziele nasi klubowicze zostali zaproszeni na zwiedzanie Jednostki Ratowniczo -Gaśniczej nr 6, o specjalności chemiczno-ekologicznej. (więcej…)

 

     Następna strona »